Zákaznícka podpora

Ako začať? Takže škvŕkanie v mačacích bruškách zaháňame už od roku 1958. To už je nejaký piatok, a po celú dobu si lámeme hlavu, ako urobiť Whiskas® ešte chutnejšie, bez toho, aby sme obetovali všetky tie úžasné živiny vnútri.

Keď príde na naše produkty, môžeme si byť istí, že váš mačací miláčik dostáva vždy to najlepšie. Spolupracujeme s WALTHAM®, výskumným centrom pre výživu domácich maznáčikov, na vývoji produktov, ktoré neustále zlepšujú kvalitu výživy a starostlivosti. Naši šéfkuchári trávia dlhé dni vymýšľaním nových lahodných receptov a vylepšovaním tých starých. Vytvárajú recepty tak vybrané, že si ich vaša mačka zamiluje. Postarali sme sa, aby naše produkty obsahovali všetky prírodné dobroty, ktoré vaša mačka prirodzene vyhľadáva a pritom vždy boli nutrične plnohodnotné a vyvážené.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť niečo viac o nás alebo o centre WALTHAM®, neváhajte sa nám ozvať. Ďalšie informácie nájdete tiež na Waltham.com.

Všetko čo robíme, robíme s láskou k mačkám a všetci, ktorí s nami pracujú sú veľkí milovníci zvierat.

Náš „tým“ zákazníckej podpory tu vo WHISKAS® je vám po ruke, pokiaľ máte otázky ohľadom našich produktov. Poradia vám i s výživovými informáciami, odporúčaným dávkovaním a starostlivosti o mačky.

Náš „tým“ môžete kontaktovať prostredníctvom formulára na našom webe, alebo im zavolajte na 0850 111 443