O nás

Pod značkou WHISKAS® vyrábame krmivo pre mačky už od roku 1958 a tieto skúsenosti využívame vo všetkom, čo robíme. Náš záväzok nie je len vytvárať vynikajúce krmivo, sme naplno oddaní myšlienke pomoci všetkým mačkám prežiť spokojný a zdravý život.

Značka WHISKAS® je s vami po celú dobu. Ako vaša mačka vyrastá s našim krmivom, snažíme sa neustále prichádzať s nápadmi na zlepšenie našej výživy a starostlivosti. Sme výrobcovia krmiva WHISKAS® a rozumieme, ako veľmi ľudia milujú svoje mačky - my sme na tom tak isto. Máme ich radi pre ich nezávislosť, ale vieme, že napriek tomu potrebujú našu lásku a starostlivosť. Veríme, že najlepší spôsob ako pomôcť majiteľom takúto starostlivosť poskytnúť, je porozumieť základným mačacím inštinktom. Tieto prirodzené inštinkty môžeme vidieť v ich často záhadnému a spletitému chovaniu. Štúdiom mačacieho chovania sme dospeli k lepšiemu porozumeniu našich mačacích priateľov. Rozumieme im ako nikto iný a práve preto dokážeme pomôcť majiteľom starať sa o ich mačky čo najlepšie.

Vo WHISKAS® sme pyšní na to, že vyrábame krmivo, ktoré majitelia servírujú s istotou a doprajú svojej mačke zdravú a chutnú stravu. Spolupracujeme s WALTHAM®, výskumným centrom pre výživu domácich maznáčikov, na vývoji produktov, ktoré neustále zlepšujú kvalitu výživy a starostlivosti. Postarali sme sa aby naše produkty obsahovali všetky prírodné dobroty, ktoré vaša mačka prirodzene vyhľadáva, a pritom vždy boli nutrične plnohodnotné a vyvážené.